Časté dotazy na téma bělení zubů s pudry EVA Cosmetics

Jak bělící zubní pudr účinkuje?

Bělící účinek zubních pudrů EVA je zajišťován oxidačním činidlem perboritanem sodným, který se běžně ve stomatologii v různých koncentracích používá jako zubní bělidlo. Bělící efekt tedy není dosažen pomocí abrazivních častic, které obrušují, a tedy poškozují, zubní sklovinu. Pudry EVA tak spolehlivě odstraní nežádoucí zabarvení zubů způsobené například kouřením, pitím čaje nebo kávy. Při aplikaci se uvolňuje aktivní kyslík s výraznými antibakteriálními účinky. Bělící zubní pudry EVA obsahují 19 aktivních složek, které blahodárně působí na zdraví Vašeho chrupu a ústní dutiny. Užíváním bělících zubních pudrů EVA dojde k viditelnému projasnění zubů a subjektivnímu zlepšení vnímání pocitu čistoty a hladkosti zubů.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Bělící zubní pudry EVA obsahují pouze známá a bezpečná bělící činidla, která napomáhají bělícímu procesu v povrchových vrstvách skloviny. Při pravidelném používání EVA bělících zubních pudrů dochází k postupnému zesvětlení zubů bez poškožení skloviny. Výsledky klinického hodnocení ukazují, že po použití bělících zubních pudrů EVA, došlo u skoro poloviny dobrovolníků k mírnému vybělení zubů v průměru o 1 stupeň barevného odstínu dle vzorníku VITA. Odstranění žlutého zbarvení zubů se dostaví již po třech vyčištěních zubů. Dlouhodobě pak EVA pudr udržuje zuby bělejší v průměru o 1 až 2 odstíny.

Je používání bělícího pudru bezpečné?

Z výsledků klinického hodnocení vyplynulo, že naše bělící zubní pudry lze bez rizika používat k čištění zubů. Při používání bělících zubních pudrů EVA nedochází k poškození zubní skloviny a naopak dle zkušeností našich zákazníků došlo ke zlepšení jejího stavu. Přes prokázanou zdravotní nezávadnost našich výrobků, přesto důrazně doporučuje během procesu bělení zubů důsledně postupovat dle přiloženého návodu.

Kde mohu bělící zubní pudr zakoupit a kolik stojí?

Bělící zubní pudr EVA lze zakoupit v maloobchodních sítích Schlecker, Tesco OD a Teta Drogerie, lékárnách po celé České a Slovenské republice a v internetových obchodech lekarna.cz, lekarna.sk a eveline.cz. Doporučená maloobchodní cena je od 89Kč do 93Kč.

Jak poznám originál?

Účinky a zdravotní nezávadnost bělícího zubního pudru EVA jsou jako jediné na českém trhu ověřené nezávislou klinickou studií. Samotný výrobek je vyráběn a vyvíjen již od roku 1953. Unikátní výrobní postup je pečlivě utajován a na neustálém zlepšování kvality spolupracujeme s předními zahraničními odborníky a stomatology. Díky tomuto faktu můžeme garantovat pro konkurenci nedosažitelnou úroveň kvality. Na českém trhu je k dispozici velké množství padělků a napodobenin našich výrobků, proto pokud Vám záleží na Vašem krásném úsměvu a zdraví Vašich zubů, nakupujte pouze výrobky s registrovanou ochrannou známkou EVA Cosmetics, která jako jediná může garantovat ověřenou úroveň kvality.

Jak probíhá proces bělení zubů pomocí pudru EVA?

Bělící zubní pudr EVA se používá stejně jako běžná zubní pasta. Je vhodné ovládat techniky správného čištění zubů a k aplikaci používat měkký zubní kartáček a pravidelně jej měnit. Bělící zubní pudr se dá používat jako plnohodnotná náhrada zubní pasty - podobně jako pasta při použití jemně pění. Případné současné používání zubní pasty a bělícího pudru EVA se nevylučuje. Délka čištění zubů je stejná jako u běžných zubních bělících past. Před aplikací doporučujeme důkladně navlhčit kartáček a vypláchnout ústa vodou.

Novinka - Bělící pero na zuby!

domácí bělení zubů s perem Hellerdent
Profesionální bělení zubů, které si můžete dovolit!

Viditelné profesionální vybělení zubů až o 4 odstíny! Antibakteriální účinky, i pro citlivé zuby, také pro vybělení těsných prostor mezi zuby a mezer. Prevence proti paradentóze.

Více informací na www.belicipero.cz
K dostání v našem E-shopu

STOP Filtr - novinka pro kuřáky

STOP Filtr proti škodlivým účinkům kouření
Minimalizuje nežádoucí zdravotní důsledky kouření

Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete, zejména dehet. Stačí používat patentovaný STOPFILTR. Tento systém aktivně redukuje nebezpečné látky a zlepšuje chuť cigarety.

Více informací na www.stopfiltr.cz
K dostání v našem E-shopu


a