Ohlasy na bělící pudr EVA

EVA Decastelo bělící zubní pudr

Péči o zuby věnuji velkou pozornost. Pravidelně proto používám i EVA bělící zubní pudr a jsem s ním velmi spokojená. Pomáhá mi udržovat si zuby bílé a lesklé. Ze zkušenosti vím, že EVA pudry obsahují přírodní látky, které pomáhají i pro zdraví dásní.

EVA bělící zubní pudry všem doporučuji.

EVA bělící zubní pudr

Bělící zubní pudr EVA používám již přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. V lékárně si kupuji MESWAK - pomáhá mi mít zuby bělejší a lesklejší. Kouřím a v práci piju kávu. Na tento výrobek nedám dopustit a jsem ráda, že je na trhu.

M.Novotná
34 let, Praha 4

Vyzkoušela jsem řadu výrobků pro bělení zubů, ale bud nefungují a nebělí nebo jsou předražené. Jednou jsem si koupila v drogerii Schlecker EVA bělící pudr Mentol od EVA Cosmetics a od té doby nepoužívám pro čistění zubů nic jiného. Kromě toho, že mi skutečně pomohl k bělejším zubům, tak úplně zmizelo krvácení dásní. Pudr má navíc příjemnou chuť. Všem doporučuji.

L. Kalátová
26 let, Ostrava

Mám problém s citlivými zuby, a tak jsem dříve používala speciální zubní pastu. Moje zubařka mi pro posílení zubní skloviny doporučila k této pastě i bělící zubní pudr Fluor z řady EVA Cosmetics. Používám ho jako doplňěk a musím říct, že se stav mých zubů výrazně zlepšil - zejména citlivost. Studené nebo horké nápoje sice stále nesmím, ale zuby jsou méně citlivé a dle stomatoložky se mi zlepšil stav zubní skloviny.

E. Vaňková
29 let, Plzeň

Často mi krvácely dásně a tvořily se mi váčky kolem zubů. Kamarádka mi doporučila bělící zubní pudr Hřebíček od EVA Cosmetics. Je opravdu velmi účinný a velmi mi pomohl. Od té doby, co jsem jej začala používat, mé dásně výrazně méně krvácí. V lékárně mi potvrdili, že působí i proti paradentóze. Váčky kolem zubů se mi dělají méně.

H. Svitáková
59 let, Praha 2

Názor odborníka - klinické stomatologické hodnocení

Závěr stomatologické studie provedené MUDr. Lenkou Bártkovou

„Z výsledků klinického hodnocení vyplynulo, že EVA – bělící zubní pudry lze bez rizika používat k čištění zubů dle uvedeného návodu nejlépe v kombinaci s měkkým zubním kartáčkem a zuby si čistit správnou technikou.“

Podrobný závěr studie.

Novinka - Bělící pero na zuby!

domácí bělení zubů s perem Hellerdent
Profesionální bělení zubů, které si můžete dovolit!

Viditelné profesionální vybělení zubů až o 4 odstíny! Antibakteriální účinky, i pro citlivé zuby, také pro vybělení těsných prostor mezi zuby a mezer. Prevence proti paradentóze.

Více informací na www.belicipero.cz
K dostání v našem E-shopu

STOP Filtr - novinka pro kuřáky

STOP Filtr proti škodlivým účinkům kouření
Minimalizuje nežádoucí zdravotní důsledky kouření

Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete, zejména dehet. Stačí používat patentovaný STOPFILTR. Tento systém aktivně redukuje nebezpečné látky a zlepšuje chuť cigarety.

Více informací na www.stopfiltr.cz
K dostání v našem E-shopu


a